Vebze Web Yazılım Hizmetleri

Firma Bilgileri
Firma No :
105624
Yetkili Adı :
Vebze
Adres :
İstanbul - Beyoğlu - Cihangir mah.

Şirket Tanımı

Vebze Web Yazılım Hizmetleri

Vebze web tasarım konusunda türkiye nin tüm şehirlerindeki firmalara hizmet sunmaktadır. Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle internet üzeri satış yapan ve kurumsal kimliğini ön planda tutmaya çalışan firmalar ve internetten yeterli verim elde edemeyenler, kaliteli tasarımcılara ihtiyaç duyanlar bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, arama motorlarında kolayca bulunabilirlik, kolay gezinme, estetik ,şık , güzel bir görünüm, özgün kodlama ve tasarımlarla beklentilere verdiğimiz cevaplar sayesinde tercih edilen firmalar arasına girdik. Uzman Kadro; Alanında uzman ve güçlü kadromuzla talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap vererek web siteleri uzmanca hazırlarız. Kodlama hatalarından arındırılmış ve seo ya uygun yazılım yaparak arama motorlarında seo hizmetine ihtiyaç kalmadan çok rahat ilk sayfalarda yerinizi ayırıyoruz. Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım, sağlayıcısı ve geliştiricisidir. En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz. "Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz."

Web Tasarımı - Web Geliştirme ve Hosting
 
Şirket Tanımı
Vebze, 2013 yılından bu yana web tasarım ve yazılım hizmetlerini internet ve reklam hizmetleri sunan firmalara proje bazlı olarak üreten ekip üyelerinden oluşmuş bir firmadır. Teknoloji sektörünün en iyi perakende firmalarında teknik servis, satış ve yönetim birimlerinde 6 yılı aşkın deneyime sahip olmanın vermiş olduğu deneyim ile yazılım sektörüne hizmette kalite ve ekstra fayda mantığı ile yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. 

İnternet mecrası için öncelikli olarak kurumsal imaj oluşturmaya destek veren Demresa tasarlamış olduğu Web tasarım & E-Ticaret tasarımları ile doğru anahtar kelimeleri alt yapıya ekleyerek minimum reklam giderleri ile arama motorlarında hızlı bir şekilde indekslemeyi hedef edinir. Mobil aplikasyonlar, muhasebe ve cari takip gibi sistemlerle gerek müşterinin gerekse firma içi kullanımında sağlıklı bir işleyiş ile bütünlük sağlamayı ilke edinmiştir.
 
Hizmet Tanımı
 • Eticaret Yazılımları
 • Online Sipariş Programı
 • İnternet Sitesi Tasarımı
 • Web Sitesi Tasarımı
 • Proje Bazlı Yazılım Geliştirme
 • Proje Bazlı Mobil Uygulama Geliştirme
 • Satış Sitesi Yazılımları
 • Muhasebe Programı
 • Kurumsal Video ve Fotograf Çekimi
 • Seo Çalışması
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Google Reklam Yönetimi
 • Facebook Reklam Yönetimi
 • Instagram Reklam Yönetimi
 • Youtube Reklam Yönetimi
 
Arama Terimleri: Eticaret (e-ticaret , e ticaret), Online Satış Sitesi, İnternet Sitesi Tasarımı, Mobil Uygulama, Web Tasarım Firmaları, Seo Çalışması, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Yönetimi, Tanıtım Videosu
 
Hizmet Bölgeleri
Türkiye Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Vebze Web Tasarımı - Web Geliştirme ve Hosting, E-Ticaret Paketleri, İnternet Sitesi Tasarımı, Proje Bazlı Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya, İnternet Reklamları Yönetimi Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.